Matura w 7 dni

Nasza historia

Jak powstał kurs

Jakub Szyperski

Pierwsze kroki

Pomysł stworzenia kursu powstał na początku roku szkolnego w 2020r. W pewien jesienny wieczór w związku z licznymi telefonami od uczniów w sprawie korepetycji przygotowawczych do matury stwierdziliśmy, że nie ma możliwości pomóc im wszystkim w tradycyjny sposób poprzez indywidualny tok nauczania. Musieliśmy wymyślić coś, dzięki czemu będziemy mogli pomóc większej ilości osób, wtedy też wpadł nam do głowy pomysł przeniesienia zajęć do internetu w formie online.

Ale co dalej

Wyzwaniem okazało się stworzenie materiałów tak, by były one przystępne dla wszystkich i zawierały każdy aspekt poruszany na maturze. Prace nad materiałem szkoleniowym trwały kilka miesięcy, stworzyliśmy 300 stron materiałów, które następnie użyliśmy w nagraniach. Drugim wyzwaniem, na które poświęciliśmy mnóstwo czasu były nagrania, nie chcieliśmy robić kolejnego zwykłego kursu, chcieliśmy stworzyć coś nowego, coś co zmieni sposób postrzegania nauki. Dlatego też postanowiliśmy nagrać kurs w formie interaktywnej, tak by uczeń miał z nami kontakt, a nauka nie była monotonna.

Jakub Szyperski
Jakub Szyperski

Udało się

Postawiliśmy na zrozumienie poruszanych zagadnień, a nie tylko puste tłumaczenie, dlatego też materiały były na bieżąco konsultowane z naszymi uczniami, którzy pomagali nam w doprowadzeniu kursu do jak najbardziej zrozumiałej formy nauczania. Tak o to, po prawie półrocznych pracach powstał kurs „Matura w 7 dni” , który naszym zdaniem został dopracowany perfekcyjnie.

Plany na przyszłość

Naszym kolejnym celem jest stworzenie kursu przygotowawczego do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Planujemy powiększyć zespół i dotrzeć do maturzystów piszących rozszerzenie, by również im pomóc w tym trudnym temacie. Strategia przygotowywania materiałów i tworzenia kursu maturalnego z jednoczesną współpracą i konsultacjami z uczniami okazała się
strzałem w dziesiątkę, dlatego w przyszłych latach również planujemy ją stosować.

Zanim wyjdziesz !

Czy wiesz że dzisiaj możesz otrzymać 10% zniżki na kurs? Wystarczy że podczas zakupu wprowadzisz kod podany poniżej. 

ZDAM10